Naděje

Sobota 24.06.2017 / start 20:00 / kde Klub Art / předprodej 150,- / na místě 180,- / / /
Naděje

Elektro popová kapela Naděje chystá velkolepý křest nového singlu s video klipem už 24.6.20t17 v opavském klubu ART.

Kapela Naděje funguje teprve druhým rokem a už stihla vydat dva úspěšné singly, které hrají republiková rádia a TV Óčko. Stala se vítězem soutěže kapel G2 Band Academy, kde se pravidelně setkávala s hvězdami české popové scény, například s Davidem Kollerem, Evou Farnou a Benem Cristovao. Odjela své první PoCity tour 2017 společně s kapelou LOLA a raperkou Sharkass. Nyní kapela objíždí české zámky v rámci turné s Michalem Hrůzou k jeho výročí 20 let na scéně s Annou K, Thomem Artwayem, Tatabojs, Mňagou a Žďorp a dalšími.

Novou skladbu natočili ve spolupráci se známým českým producentem Borisem Carloffem. Tu vám představí právě 24.6., kdy vám ukáží velkolepou show plnou efektů, emocí spojených s luxusní atmosférou jejich koncertů. Rovněž budete mít možnost jako první shlédnout nový videoklip k této písni. Nenechte si ujít šanci být u toho jako první. Kromě toho se můžete těšit na welcome drink, speciální hosty a jedinečnou afterparty, kterou jste ještě nikde neviděli. Kompletní program křtu kapely Naděje naleznete na jejich Facebooku a webu www.skupinanadeje.cz.