Moderní klubový prostor pro hudbu, divadlo, film, performance a autorská čtení.

– příjemné prostředí
– profesionální produkce
– kvalitní vybavení

Klub ART je stylově vybavený prostor s kapacitou 50-80-150 osob dle uspořádání (kavárna, divadlo, na stání). Opavané všech věkových kategorií zde mohou navštěvovat hudební večery široké škály hudebních žánrů (rock, jazz, elektronika, folk, alternativa), taneční večery nebo divadelní představení (festival Malá inventura Opava). V klubu se koná také řada alternativních kulturních akcí v rámci tradičních městských festivalů (Bezručova Opava, Další břehy, Na Cestě, atd.) a pravidelně každý rok také festival dokumentárních filmů Jeden svět.

Otevírací doba:
Otevřeno pouze v době konání kulturních akcí.

Začátky akcí:
dle programu

Technické vybavení:
Mixažní pult: Soundcraft LXii, Live 8, GB4 ( 5 odposlechových cest, digitální efekty)
P.A.: HK audio (2X Satelitní boxy ACTOR ADX 112A, 2XSubwoofer ACTOR ADX 115Sut)
Monitory: 5 X Digitální aktivní monitor, 12″ + 1″, 250W
Mikrofony: 5 X Zpěvový mikrofon SM58 dynamický, 2 X Nástrojový mikrofon AE 3000 kondenzátorový, 3 X Nástrojový mikrofon SM57 dynamický, Set k ozvučení bicích DRUM SET BIG
Pódiové osvětlení: 12 X pevené reflektory PAR56, 2 X Hlavy-otočné ClubWasch 250CT HSD 250/80, 2 X Stroboskop EURO-DMX Strobe + 1X Mlhostroj HB-0802
Pódium: hloubka 4,30m X šířka 6,50m , opona

Kapely:  zvuková zkouška vždy od 18:00 (pokud není domluveno jinak).