HEARTBREAK – Let It Roll Winter Slovakia warm-up

Sobota 07.10.2017 - 08.10.2017 / start 20:00 / kde Klub Art / předprodej 70,- / na místě 100,- / / /
HEARTBREAK – Let It Roll Winter Slovakia warm-up
CONECT /Sk - IIITrident GESI /Sk - IIITrident DISGUSTIN JUSTIN /Cz - Clownfish BASSIN /Cz - Clownfish LA.ZOO /Cz - Clownfish INSPECTRE /Cz - Clownfish PHONETICK /Cz – Clownfish MC RYZZA /Cz – Clownfish

Heartbreak je koncept drum and bassových večírků v Opavě, který vznikl spolupráci klubu Art a Clownfish crew. Dává si za cíl nabídnout posluchačům kvalitní hudební zážitek v malebném prostředí klubu ART.
V pořadí sedmý díl bude věnován československé spolupráci Clownfish a IIITrident, kdy nás svými sety rozpálí členové IIITRIDENT.sk společně s domácími členy Clownfish.cz.

Pozvání přijali GESI a CONECT, zástupci III TRIDENT crew, která letos oslavila již 16 let od začátku svého fungování. Za tu dobu se stala nejoblíbenější a nejdéle působící crew na Slovensku! Značka III TRIDENT je nejen v ČR a SK velkým pojmem a podílí se na organizaci takových událostí jako LET IT ROLL Slovakia OA, Solid OA, Trilogic OA, LET IT ROLL Slovakia Winter, LET IT SNOW, HOSPITALITY SLOVAKIA a mnoho dalších.

Tato noc bude zároveň „zahřívací“ akcí na LET IT ROLL Winter Slovakia, která se uskuteční 18. listopadu v prostorách Refinery gallery v Bratislavě. Na akci Heartbreak bude možno zakoupit vstupenky na LET IT ROLL Winter za zvýhodněnou cenu bez poplatků. Dva z Vás budou moci získat vstup na LiR Winter zcela zdarma!

 

Link: https://www.facebook.com/events/114685112544443/