HEARTBREAK – Clownfish 10 let

Pátek 15.12.2017 - 16.12.2017 / start 20:00 / kde Klub Art / předprodej 50,- / na místě 80,- / / /
HEARTBREAK – Clownfish 10 let
Drum and bass party + 10. narozeniny Clownfish

Lineup:
DISGUSTIN JUSTIN
BASSIN
MAJAL
LA.ZOO
INSPECTRE
PHONETICK
BUNDUSS
KOZEL
RIDER
MC RYZZA
MC CAGI
MC PES
_________________________________________________

Heartbreak je koncept drum and bassových večírků v Opavě, který vznikl spoluprací klubu Art a Clownfish crew. Dává si za cíl nabídnout posluchačům kvalitní hudební zážitek v malebném prostředí klubu ART.
V pořadí osmý díl bude věnován oslavě desetiletého výročí Clownfish crew.
Je to již 10 let, co se Disgustin Justin a Bassin rozhodli založit vlastní „projekt“ věnovaný stylu, který se pro ně stal životní láskou. Ten styl se jmenoval drumandbass. Předcházely tomu dlouhé noci na festivalech, dny strávené do zblbnutí točením gramofonů ve stodole, kopec peněz, nadávky rodičů, nepochopení vrstevníků.

To jim však bylo stále málo, a chtějí se o radost z této muziky podělit  také s ostatními lidmi.

Na konci roku 2007 je tak založena Clownfish Crew. Crew, která by seskupila lidi milující tento žánr do jedné „rodiny“, a jejíž členové by společně vytvářeli dobrý základ pro pořádání a fungování pořádných parties na Opavsku. Zanedlouho se Clownfish rozrostla o další členy (MC Cagi, Pes, Rider) a dostávají své rezidentní místo v legendárním opavském clubu Mrkev. Zde potkávají Majala, který v Mrkvi také působil. Do této již početné sestavy se ještě přidali La.Zoo, Kozel, Bunduss a MC Ryzza. Mrkev a Opavu tato parta doslova ovládla skrze zlámané beaty, Justin dokonce začíná v Mrkvi i pracovat. Práce a tehdejší majitel clubu (Díky BADY!) tak zasvěcuje kluky do tajů baru, zvukařiny, osvětlování a nočního života v Opavě. Konec roku 2011 je pak i datem zániku klubu Mrkev. Na stejném místě vzniká zcela nový klub Depo, který pokračuje v hudebních stopách Mrkve, a Clownfish má v prostorách pod Dolním náměstím i nadále své domácí působiště. Do Clownfish v té době přichází noví, mladí a talentovaní hoši Phonetick a následně pak i InSpectre, a tak je z původně dvojice kámošů sebranka schopná obsadit a rozcupovat kteroukoliv d’n’b stage v okolí.

Za těch 10 let pro Vás Clownfish uspořádala, odehrála a podpořila nespočet mejdanů, o kterých bychom již mohli napsat knihu. To však není účelem této události. Dojdi to společně s nimi oslavit a popřát vše nejlepší do dalších let takovým způsobem, o který jde na každé jejich akci nejvíce, a sice spojit všechny lidi, kteří mají rádi pořádnou hudbu pořádně nahlas!

Těšit se můžete na Clownfish Crew v plné sestavě, beatbox, dort a hromadu dárků!

Předprodej: Recepce Obecního domu Opava
http://www.oko-opava.cz/cs/obecne/recepce-obecniho-domu.html