TOTÁLNÍ NASAZENÍ + VISION DAYS + DERATIZÉŘI

Pátek 03.11.2017 / start 20:00 / kde Klub Art / předprodej 90,- / na místě 120,- / / /
TOTÁLNÍ NASAZENÍ + VISION DAYS + DERATIZÉŘI
Koncert kapel

TOTÁLNÍ NASAZENÍ  je přední česká punk-rocková kapela, kterou v roce 1990 založil její baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb se svými spolužáky na slánském gymnáziu.

Vznikají první demosnímky a když v roce 1995 vychází debutové CD „Stínohry“,  přestává být Totální nasazení pouze regionální kapelou a začíná vystupovat po celé republice. Skupina natáčí další čtyři alba, která mají velký úspěch, a počet koncertů ještě více stoupá až na průměrných 90 hraní za rok.

Kapela je velmi žádaná, koncertuje jako o život, natáčí několik klipů, objevuje se v TV, vydává u Popron music další alba a po oslavách osmnáctin mění původního bubeníka, když do skupiny přichází Franky. Totální nasazení v následujících letech vydává své koncertní DVD, další řadová, výběrová i živá alba, točí klipy a absolvuje několik úspěšných turné a festivalových sezón.

Koncem roku 2013 opouští rozjetý soubor z rodinných důvodů kytarista P.P.Cvok, který sice nebyl zakládajícím členem, ale v kapele působil víc jak dvacet let. Na jeho místo nastupuje nový člen Karloss, který má coby kytarista a zpěvák rovněž bohaté zkušenosti z působení v několika známých punk-rockových souborech.

Skupina ve složení: Sváťa – baskytara, zpěv, Karloss – kytara, zpěv a Franky – bicí nahrává v roce 2014 ve studiu Hostivař nové CD, které vychází pod názvem „Zbytečnákapela.cz“ jako desáté řadové album, absolvuje velké jarní i podzimní turné, v létě hojně účinkuje na festivalech, natáčí několik videoklipů a připravuje se na výroční oslavy 25 let své existence, které proběhnou v roce 2015 formou speciálního turné a vydáním nového výběrového alba.

Léty poctivě vydřená pozice Totálního nasazení, za níž stojí patnáct vydaných alb a víc jak tisíc třista koncertů v klubech i na festivalech, je zakořeněna víc než pevně a silná fanouškovská základna, jíž si kapela svým skromným přístupem vybudovala, je slánskému triu víc než silnou oporou. Na nedostatek hraní si tahle punk-rocková legenda, bořící hranice svého stylu, rozhodně nemůže stěžovat a na nedostatek publika rovněž.