FAJER, CANDLE SAUCE, HELPNESS

Sobota 03.10.2020 / start 19:00 / kde Klub Art / předprodej 100,- / na místě 100,- / / /
FAJER, CANDLE SAUCE, HELPNESS
KONCERT / HARDROCKOVÁ SEŠLOST KAPEL

Candle Sauce je dolnobenešovská hardrocková kapela, která se vylíhla v roce 2018, byť její zrod sahá již do roku 2017. Kapela se rozhodla dělat muziku po svém. Vlastní hudba, texty, drsné rify a melodické pasáže jsou portrétem této kapely. Naslouchat jejím textům je jako vidět svůj vlastní život. Kapela má po svém, dá se říci, krátkém působení za sebou mimo jiné i vydání své debutové placky „Útěk z chaosu“, kterou vydala v roce 2019.
Druhá kapela na pořadu večera bude opět kapela z Dolního Benešova a to Fajer, která hraje výhradně autorskou tvorbu. Tato partička působí na místní scéně (i mimo ni) od roku 2015 a za tu dobu si získala své publikum, stihla vydat svůj debut „Vzplanutí“, prošla některými soutěžemi (Muzikomat 2018 také vyhrála).
Kapelu Helpness není třeba moc představovat. Byla založena v roce 1995 a po několika změnách na postu kytaristů, baskytaristů se celá sestava v roce 2016 ustálila. Helpness vydali pět alb, odehráli spoustu koncertů v klubech a na festivalech nejen v Čechách, ale i na Slovensku.