HEARTBREAK

Středa 29.12.2021 - 30.12.2021 / start 21:00 / kde Klub Art / předprodej 120,- / na místě 200,- / / /
HEARTBREAK
DRUM AND BASS PARTY

Vánoční speciál této oblíbené opavské klubovky Vám pod stromeček nadělí to nejlepší z českého drumandbassu. Jako hlavní host vystoupí několikanásobný Dj roku, který letos slaví neuvěřitelných 22 let za dj pultem – DJ PIXIE!

Z Pixieho vystoupení srší nekonečná energie: sety se vyznačují spádem, soudržností a jsou přehlídkou všeho, co žánr právě nabízí. Vášeň pro věc nevyhnutelně ústí v zasloužená ocenění, Pixie se opakovaně stává králem českého djingu a vítězí v nejvyšších příčkách Czech Drum and Bass Awards (v letech 2007 až 2018 sestupuje z prvního místa jen třikrát na bronzovou pozici).

Nápaditost, široký přehled, kompoziční myšlení a cit pro práci s publikem představují nejvýraznější charakteristiky tohoto performera. Přirozeně se jen těžko nechává svázat hranicemi jednoho subžánru a jeho doménou se tak v posledních letech znovu stává i techno a minimal techno. Kořeny, z nichž Pixie vyšel, tak opět tvoří nedílný prostor jeho rozsáhlého hudebního světa.

Doplní ho domácí posádka Clownfish Crew – Disgustin Justin, Bassin, Subroy, InSpectre, La.zoo, Majal. Za BamFight Crew dorazí „mladá krev“ Olli a Zippy.